KOTLE 5 TŘÍDA - PELETKY

ECOPELL MINI

Výrobní řada kotlů ECOPELL MINI je určena pro vytápění rodinných domů a malých podniků. Primárním palivem jsou dřevní peletky 6-8 mm. Kotle se vyrábí ve výkonech: 15, 20, 25, 30 kW. Hořák na pelety je vybaven automatickým zapalovačem paliva. Tyto kotle získaly nejvyšší 5 emisní třídu a splňují požadavky na EKODESIGN.

Základ kotle (uvnitř) je z kotlárenského ocelového plechu P265GH 6 mm. Použitím koncových spínačů ve všech dvířkách kotle je dodatečnou ochranou. Tyto bezpečnostní spínače při otevření dvířek vypnou ventilátor a podavač paliva. Je to jedno z mnoha řešení, která jsou zaměřená na bezpečnost. Kotel je vyráběn v tzv. vysokém provedení - zabírá tak málo místa v kotelně - rozměry jsou kompaktní a umožňují instalaci i do malých kotelen. Přečtěte si více

Dotykový barevný displej řídící jednotky podporuje 4 čerpadla, 2 termostaty, 2 směšovače, termostat pokojový i venkovní. Je možné také namontovat modul ,, Lambda sonda´´, ovládání GSM a přizpůsobit uzavřený systém (chladící smyčka + ventil), internetový modul Econet. Řídící jednotka dohlíží na proces spalování v algoritmu Fuzzy Logic (PID).

Druhy paliv

Neusilujeme o to být nejlevnější na trhu! Nabízíme kvalitu a jistotu do budoucnosti!

Výhody

Pětiletá záruka na solidnost a správné fungovaní kotle.

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků, proto dáváme na naše kotle až pětiletou záruku. Samozřejmě současně nabízíme záruční a pozáruční servis. Je také možné si v naší firmě pořídit všechny rychle se opotřebovávající součástky.

Certifikovaná kotlová ocel
Žlabový hořák Bio
Automatický zapalovač
Ovladač fuzzy logic pid
Hodiny rtc s týdenním programem
Dobré umístění dvířek v přední části kotle.

Umožňuje velice jednoduché a rychlé čistění výměníkových konvekčních kanálů.

Bezpečnost a čidla.

Kotel je osazen množstvím čidel a bezpečnostních prvků , které slouží k bezpečnému provozu kotle. Např. případné prohořívání paliva do zásobníku paliva kontroluje bezpečnostní čidlo nastavené na 70 stupňů.Dále pak čidlo přehřívání motoru podavače. Ve standartním provedení je kotel osazen čidlem teploty kotle,čidlem přehřátí kotle atd.

Čerpadlo: ut 1, ut2, tuv, přídavná, cirkulační