KOTLE 5 TŘÍDA - PELETKY

ECOPELL MINI

Výrobní řada kotlů ECOPELL MINI je určena pro vytápění rodinných domů a malých podniků. Primárním palivem jsou dřevní peletky 6-8 mm. Kotle se vyrábí ve výkonech: 15, 20, 25, 30 kW. Hořák na pelety je vybaven automatickým zapalovačem paliva. Tyto kotle získaly nejvyšší 5 emisní třídu a splňují požadavky na EKODESIGN.

Základ kotle (uvnitř) je z kotlárenského ocelového plechu P265GH 6 mm. Použitím koncových spínačů ve všech dvířkách kotle je dodatečnou ochranou. Tyto bezpečnostní spínače při otevření dvířek vypnou ventilátor a podavač paliva. Je to jedno z mnoha řešení, která jsou zaměřená na bezpečnost. Kotel je vyráběn v tzv. vysokém provedení - zabírá tak málo místa v kotelně - rozměry jsou kompaktní a umožňují instalaci i do malých kotelen. Přečtěte si více

Dotykový barevný displej řídící jednotky podporuje 4 čerpadla, 2 termostaty, 2 směšovače, termostat pokojový i venkovní. Je možné také namontovat modul ,, Lambda sonda´´, ovládání GSM a přizpůsobit uzavřený systém (chladící smyčka + ventil), internetový modul Econet. Řídící jednotka dohlíží na proces spalování v algoritmu Fuzzy Logic (PID).

Druhy paliv

Neusilujeme o to být nejlevnější na trhu! Nabízíme kvalitu a jistotu do budoucnosti!

Výhody

Pětiletá záruka na solidnost a správné fungovaní kotle.

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků, proto dáváme na naše kotle až pětiletou záruku. Samozřejmě současně nabízíme záruční a pozáruční servis. Je také možné si v naší firmě pořídit všechny rychle se opotřebovávající součástky.

Certifikovaná kotlová ocel
Žlabový hořák Bio
Automatický zapalovač
Ovladač fuzzy logic pid
Hodiny rtc s týdenním programem
Dobré umístění dvířek v přední části kotle.

Umožňuje velice jednoduché a rychlé čistění výměníkových konvekčních kanálů.

Bezpečnost a čidla.

Kotel má řadu čidel pro bezpečný provoz kotle. Bezpečností čidlo proti možnému prohořeni do zásobníku paliva. Standardní vybavení zahrnuje čidla: teplota kotle, teplé vody, termostat kotle, který v případě kritické teploty čerpadla vše zastavi.

Čerpadlo: ut 1, ut2, tuv, přídavná, cirkulační