KOTLE 5 TŘÍDA - PELETKY

ECOPELL MINI

Výrobní řada kotlů ECOPELL MINI je určena pro vytápění rodinných domů a malých podniků. Primárním palivem jsou dřevní peletky 6-8 mm. Kotle se vyrábí ve výkonech: 15, 20, 25, 30 kW. Hořák na pelety je vybaven automatickým zapalovačem paliva. Tyto kotle získaly nejvyšší 5 emisní třídu a splňují požadavky na EKODESIGN.

Základ kotle (uvnitř) je z kotlárenského ocelového plechu P265GH 6 mm. Použitím koncových spínačů ve všech dvířkách kotle je dodatečnou ochranou. Tyto bezpečnostní spínače při otevření dvířek vypnou ventilátor a podavač paliva. Je to jedno z mnoha řešení, která jsou zaměřená na bezpečnost. Kotel je vyráběn v tzv. vysokém provedení - zabírá tak málo místa v kotelně - rozměry jsou kompaktní a umožňují instalaci i do malých kotelen. Přečtěte si více

Dotykový barevný displej řídící jednotky podporuje 4 čerpadla, 2 termostaty, 2 směšovače, termostat pokojový i venkovní. Je možné také namontovat modul ,, Lambda sonda´´, ovládání GSM a přizpůsobit uzavřený systém (chladící smyčka + ventil), internetový modul Econet. Řídící jednotka dohlíží na proces spalování v algoritmu Fuzzy Logic (PID).

Druhy paliv

Neusilujeme o to být nejlevnější na trhu! Nabízíme kvalitu a jistotu do budoucnosti!