KOTLE 5 TŘÍDA - UHLÍ

ERGO PLUS

Kotle ústředního topení ERGO PLUS získaly 5. třídu podle normy PN EN 303-5:2012. Mají také označení o ekologické bezpečnosti a certifikát TÜV Rheiland, který provádí kontroly nejen výrobků, obalů nebo návodů na obsluhu, ale také výrobních podniků, v nichž vznikají.

Díky hodnocení tohoto druhu si můžeme být jistí, že výrobky, které nabízíme, mají nejvyšší kvalitu.

Kotle jsou vybaveny hořákem ekoenergia a automatickým zapalovačem. Úplné zasypání zásobníku palivem umožňuje bezobslužnou práci kotle ústředního topení mnoho dnů. Ocelové vodní těleso pravoúhlého tvaru je provedený z kotlové ocele P265GH s tloušťkou 6 mm (pro prvky, které jsou ve styku se spalinami) a 4 mm (pro ostatní prvky). Přečtěte si více


Moderní konstrukce výměníku kotle ústředního topení umožňuje dosahovat vysokou účinnost. Použití koncových spínačů u všech dvířek kotlů je dodatečným zajištěním, které při otevření dvířek přerušuje činnost ventilátoru dmýchání a podávače paliva.

Řada ERGO PLUS GOLD obsluhuje 4 Čerpadla, 2 termostaty, 2 mísiče, regulaci podle počasí a pokojovou. Existuje možnost namontování modulu GSM, modulu SONDA LAMBDA, uzavřeného systému (chladicí hadice + ventil VST 112).

Kotle určené do systému vodního ústředního topení v rodinných domech, veřejných budovách (kancelářské budovy, haly, sklady apod.)

Neusilujeme o to být nejlevnější na trhu! Nabízíme kvalitu a jistotu do budoucnosti!