ECO WITKOWSKI
Litinové hořáky

Podavač paliva ECO na tuhá paliva má litinovou tělo, šnek i hořák . Šnek má protiběh, který usnadňuje spalování uhelný prach.

Tato konstrukce zajišťuje podstatně delší životnost všech komponentů. Litinový šnek je odolný na vliv teploty, jakož i odolnost proti korozi, zejména během spalování jemného uhlí. Kromě toho, šnekový podavač paliva je vyrobený z tvárné litiny,  je oboustraně uložen. Tím se snižuje množství vibrací na minimum. Podavač byl důkladně zkontrolován a  otestován.

EKOENERGIA 25 kW WITKOWSKI
Litinové hořáky

EKOENERGIA je litinový hořák nové generace s použitím široké škály paliv ve formě sypkých granulí a od 0-32 mm. Základní paliva jsou eko-hráškek.

Hořák bez strukturálních změn také funguje bezvadně na biopaliva, jako jsou dřevěné třísky a pelety bez spékání paliva. Celé tělo, šnek a ohniště jsou vyrobeny z litiny. Šnek má protiběh což usnadňuje spalování jemného uhlí. Tato konstrukce zaručuje mnohem delší životnost všech komponentů. Litinový šnek je odolný proti účinkům teploty a koroze, a to zejména při spalování jemného uhlí.