KOTLE 3/4 TŘÍDA - UHLÍ

Kamna / sporák

Kotel a sporák SK, ústředního topení horního spalování s vodním pláštěm to je spojeni kotle ústředního topení se sporákem. Používá se na vytápění místnosti, přípravu teplé užitkové vody a ohřívání pokrmů. Má vodní rošt, ocelový letní rošt a pohyblivý rošt. Velká komora topeniště je přizpůsobená pro spalování dřeva a černého uhlí.

Výměník kombinovaného kotle a sporáku je vyroben z určeného na kotle atestovaného plechu špičkové kvality P265GH s tloušťkou 5 mm. Horní část sporáku je litinová deska s plotnami na ohřívání pokrmů. Zvednutí plotny umožňuje doplňovat palivo seshora, bez otevírání přikládacích dvířek. Ocelový letní rošt s nastavitelnou polohou v komoře topeniště umožňuje zahřívat pouze plotnu na ohřívání pokrmů. Kotel se sporákem je přizpůsobená k provozu s dávkovačem tahu.

Kotle jsou určeny k práci ve vodních instalacích ústředního topení otevřeného systému s gravitačním nebo vynuceným oběhem, v rodinných domech, veřejných budovách (kancelářských budovách, halách, skladech apod.)

Neusilujeme o to být nejlevnější na trhu! Nabízíme kvalitu a jistotu do budoucnosti!

Výhody

Pětiletá záruka na solidnost a správné fungovaní kotle.

Jsme si jisti kvalitou našich výrobků, proto dáváme na naše kotle až pětiletou záruku. Samozřejmě současně nabízíme záruční a pozáruční servis. Je také možné si v naší firmě pořídit všechny rychle se opotřebovávající součástky.

Certifikovaná kotlová ocel
Vodni rost – zimni, z ohrevem vody
Letni rost bez ohrevu vody
Regulátor kominoveho tahu
Davkovac tahu
Pohyblivý rošt -přídavné vybavení