02 Kocioł SMART 5 (szary)
KOTLE 5 TŘÍDA - PELETKY

Moderní kompaktní automatický peletový kotel. Dostupné výkony: 12-36 kW. Kotle splňují nejvyšší emisní třídu 5 dle směrnice Evropské unie ECODESIGN 2020. SMART 5 - řada kotlů, která účinně spálí dřevěné pelety o průměru 6 nebo 8 mm. Jedná se o plně automatický kotel. Plně automatický hořák KIPI se sám zapálí, vyhasne a vyčistí!

Výměník tepla (kotel) je velmi účinné tepelné konstrukce (až 92,0% účinnost). Potvrzeno akreditovanou zkušebnou ICHPW a dalšími. Těleso kotle se skládá z popelníku, spalovací komory, trubkového výměníku a zpětného kanálu. Snadné čištění kotle je v přední části kotle. Toto řešení je chráněno v UPRP.

02 Kocioł SMART 5 VARIO
KOTLE 5 TŘÍDA - PELETKY

Dostupné výkony: 12-150 kW. Kotle splňují nejvyšší emisní třídu 5 dle směrnice Evropské unie ECODESIGN 2020. SMART 5 VARIO - řada kotlů, která účinně spálí dřevěné pelety o průměru 6 nebo 8 mm. Jedná se o plně automatický kotel. Plně automatický hořák KIPI se sám zapálí, vyhasne a vyčistí!

Výměník tepla (kotel) je velmi účinné tepelné konstrukce (až 95,0% účinnost). Potvrzeno akreditovanou zkušebnou ICHPW a dalšími. Těleso kotle se skládá z popelníku, spalovací komory, trubkového výměníku a zpětného kanálu. Snadné čištění kotle je v přední části kotle. Toto řešení je chráněno v UPRP.

02,5 Toret Pellet
KOTLE 5 TŘÍDA - PELETKY

TORET PELLET je moderní kompaktní kotel na pelety. Dostupný výkon 15 kW. Kotel splňuje nejvyšší emisní třídu 5 a směrnici Evropské unie ECODESIGN 2020.

TORET PELLET - řada kotlů, které účinně spalují dřevěné pelety o průměru 6 nebo 8 mm. Jedná se o plně automatický kotel. Hořák  se sám  zapaluje, vyhasíná a čistí!

Tepelný výměník (kotel) je velmi účinná tepelná konstrukce. Potvrzeno výzkumným ústavem ICHPW v Zabrze. Těleso se skládá z: popelníku, spalovací komory, výměníku  a 6 horizontálních vratných kanálů. Společnost "KOTLE WITKOWSKI" představila řadu technických zařízení přizpůsobených potřebám zákazníka včetně volby otvírání dvířek, řídící jednotky a  příslušenství. Výměník kotle je izolován minerální vlnou a dvířka keramickou deskou, která chrání před tepelnými ztrátami při provozu kotle a případnému popálení obsluhy kotle.