ecopell-mini
KOTLE 5 TŘÍDA - PELETKY

Výrobní řada kotlů ECOPELL MINI je určena pro vytápění rodinných domů a malých podniků. Primárním palivem jsou dřevní peletky 6-8 mm. Kotle se vyrábí ve výkonech: 15, 20, 25, 30 kW. Hořák na pelety je vybaven automatickým zapalovačem paliva. Tyto kotle získaly nejvyšší 5 emisní třídu a splňují požadavky na EKODESIGN.

Základ kotle (uvnitř) je z kotlárenského ocelového plechu P265GH 6 mm. Použitím koncových spínačů ve všech dvířkách kotle je dodatečnou ochranou. Tyto bezpečnostní spínače při otevření dvířek vypnou ventilátor a podavač paliva. Je to jedno z mnoha řešení, která jsou zaměřená na bezpečnost. Kotel je vyráběn v tzv. vysokém provedení - zabírá tak málo místa v kotelně - rozměry jsou kompaktní a umožňují instalaci i do malých kotelen.

ecopell-duo
KOTLE 5 TŘÍDA - PELETKY

Kotle ústředního topení ECOPELL DUO získaly 5 třídu podle normy PN EN 303-5:2012 spalováním palivy typ pelety.

Mají také certifikát TÜV Rheiland, který provádí kontroly nejen výrobků, obalů nebo návodů na obsluhu, ale také výrobních podniků, v nichž vznikají. Díky hodnocení tohoto druhu si můžeme být jistí, že výrobky, které nabízíme, mají nejvyšší kvalitu.

ecopell
KOTLE 5 TŘÍDA - PELETKY

Teplovodní kotel ECOPELL je zařazen do 5 třídy podle normy PN EN 303-5:2012   a splňuje ECODESIGN . Hlavním palivem jsou pelety.Tento kotel vlastní také certifikát TÜV Rheiland a BAFA. Tento kotel díky výše uvedeným certifikátům , splňuje  nejvyšší kvalitu ve své třídě

Tyto kotle mají řadu inovačních řešení a jsou určeny ke spalování pouze jednoho druhu paliva – pelet. Kotle jsou určeny pro teplovodní systémy ústředního topení v rodinných domech, veřejných budovách (kancelářské budovy, haly, sklady apod.).

Díky použití vhodné technologie jsou tyto kotle schopny spálit skoro 99% dodaného paliva, což svědčí o jejich vysoké účinnosti. Všechno toto snižuje náklady na topení až o 20%. Tyto kotle mají taky speciálně zvolený hořák pro tento model. Automaticky řízené vířiče samočinně čistí výměník, což umožňuje jeho stálé, spolehlivé a účinné fungování. Maximálně zjednodušená obsluha se omezuje na doplnění zásobníku, zapnutí kotle a vysypání popela po několika dnech z popelníku.

ergo-bio
KOTLE 5 TŘÍDA - PELETKY

Kotle ústředního topení ERGO BIO získaly 5 třídu podle normy PN EN 303-5:2012. Mají také certifikát TÜV Rheiland, který provádí kontroly nejen výrobků, obalů nebo návodů na obsluhu, ale také výrobních podniků v nichž vznikají.

Díky hodnocení tohoto druhu si můžeme být jistí, že výrobky, které nabízíme, mají nejvyšší kvalitu.

Kotel má žlabový hořák BIO s automatickým zapalováním a systémem chránícím proti zapálení peletového paliva v zásobníku, tzv. HASIČ. Úplné zasypání zásobníku palivem umožňuje bezobslužnou práci kotle ústředního topení mnoho dnů.