kovert
KOTLE 5 TŘÍDA - UHLÍ

KOVERT to je konstrukce nové generace. Výměník je tvořen ze tří svislých konvekčních kanálů (jeden zavěšený).

 

carbon-5
KOTLE 5 TŘÍDA - UHLÍ

Teplovodní kotel série CARBON 5 hlavní palivo – ekohrášek. Kotel splňuje 5 emisní třídu. Tyto kotle jsou vybaveny retortovým hořákem spalujícím ekohrášek.

Úplné zasypání zásobníku palivem umožňuje bezobslužný provoz kotle ústředního topení po mnoho dnů. Řídící jednotka obsluhuje dvě čerpadla a pokojový termostat. Ocelový vodní výměník pravoúhlého tvaru je provedený z kotlové ocele P265GH o síle 6 mm (pro části, které jsou v přímém styku se spalinami) a síla 4 mm (pro ostatní části kotle). Moderní konstrukce výměníku kotle ústředního topení umožňuje dosahovat vysokou účinnost.

 

ergo
KOTLE 5 TŘÍDA - UHLÍ

Teplovodní kotle řady ERGO s výkonem od 14 kW do 75 kW získaly 5 emisní třídu podle normy PN EN 303-5:2012 a kotel ERGO se jmenovitým výkonem 100 kW získal 4 emisní třídu podle normy PN EN 303-5:2012.

Tento kotel vlastní také certifikát TÜV Rheiland. Tento kotel díky výše uvedeným certifikátům, splňuje  nejvyšší kvalitu ve své třídě.

Kotel je osazen hořákem Ekoenergia spalující typ paliva eko hrášek. Úplné zasypání zásobníku palivem umožňuje bezobslužnou práci kotle ústředního topení po mnoho dnů. Ocelový vodní výměník pravoúhlého tvaru je provedený z kotlové ocele P265GH o síle 6 mm (pro části, které jsou v přímém styku se spalinami) a síla 4 mm (pro ostatní části kotle).

ergo-plus
KOTLE 5 TŘÍDA - UHLÍ

Kotle ústředního topení ERGO PLUS získaly 5. třídu podle normy PN EN 303-5:2012. Mají také označení o ekologické bezpečnosti a certifikát TÜV Rheiland, který provádí kontroly nejen výrobků, obalů nebo návodů na obsluhu, ale také výrobních podniků, v nichž vznikají.

Díky hodnocení tohoto druhu si můžeme být jistí, že výrobky, které nabízíme, mají nejvyšší kvalitu.

Kotle jsou vybaveny hořákem ekoenergia a automatickým zapalovačem. Úplné zasypání zásobníku palivem umožňuje bezobslužnou práci kotle ústředního topení mnoho dnů. Ocelové vodní těleso pravoúhlého tvaru je provedený z kotlové ocele P265GH s tloušťkou 6 mm (pro prvky, které jsou ve styku se spalinami) a 4 mm (pro ostatní prvky).