KOTLE 5 TŘÍDA - PELETKY

SMART 5 VARIO

Dostupné výkony: 12-150 kW. Kotle splňují nejvyšší emisní třídu 5 dle směrnice Evropské unie ECODESIGN 2020. SMART 5 VARIO - řada kotlů, která účinně spálí dřevěné pelety o průměru 6 nebo 8 mm. Jedná se o plně automatický kotel. Plně automatický hořák KIPI se sám zapálí, vyhasne a vyčistí!

Výměník tepla (kotel) je velmi účinné tepelné konstrukce (až 95,0% účinnost). Potvrzeno akreditovanou zkušebnou ICHPW a dalšími. Těleso kotle se skládá z popelníku, spalovací komory, trubkového výměníku a zpětného kanálu. Snadné čištění kotle je v přední části kotle. Toto řešení je chráněno v UPRP. Přečtěte si více

Společnost "KOTLE WITKOWSKI" představila řadu technických řešení, která se přizpůsobí potřebám klienta. Mezi ně patří možnost otvírání dvířek kotle (vpravo,vlevo), různé řídící jednotky a příslušenství. Vnější plášť SMART 5 je vyroben z ocelového plechu a opatřen přáškovou barvou.

Výměník je izolován minerální vlnou a dvířka keramickou deskou, která zabraňují tepelným ztrátám během provozu kotle. SMART 5 se vyrábí v následujících výkonech : 12, 16, 20, 25, 30, 36,50,100,125,150 kW.

Komfort obsluhy kotle SMART VARIO je na velmi vysoké úrovni. Servis je omezen na doplňování paliva a pravidelné odstraňování popelu. Řídicí jednotka PLUM sleduje celý proces (různé verze ). SMART 5 VARIO je vybaven NEJLEPŠÍM peletovým hořákem na trhu - KIPI. Hořák KIPI je vybaven systémem regulace FUZZY LOGIC (regulátor PLUM), rotační komorou hořáku, ventilátorem a zapalovačem. Rotující komora zajišťuje, že se hořák čistí i při použití paliva nižší kvality.
Uživatel to nemusí řešit! Film o hořáku KIPI : YouTube

Abychom vyhověli Vašim potřebám, naše společnost Vám nabízí tyto možnosti volby:

  • volba pozice podavače na pravé / levé straně
  • volba strany otvírání dveří vpravo / vlevo
  • dvě technické konfigurace kotlů SMART 5 VARIO.

Druhy paliv

Neusilujeme o to být nejlevnější na trhu! Nabízíme kvalitu a jistotu do budoucnosti!