KOTLE 5 TŘÍDA - PELETKY

TORET PELLET

TORET PELLET je moderní kompaktní kotel na pelety. Dostupný výkon 15 kW. Kotel splňuje nejvyšší emisní třídu 5 a směrnici Evropské unie ECODESIGN 2020.

TORET PELLET - řada kotlů, které účinně spalují dřevěné pelety o průměru 6 nebo 8 mm. Jedná se o plně automatický kotel. Hořák  se sám  zapaluje, vyhasíná a čistí!

Tepelný výměník (kotel) je velmi účinná tepelná konstrukce. Potvrzeno výzkumným ústavem ICHPW v Zabrze. Těleso se skládá z: popelníku, spalovací komory, výměníku  a 6 horizontálních vratných kanálů. Společnost "KOTLE WITKOWSKI" představila řadu technických zařízení přizpůsobených potřebám zákazníka včetně volby otvírání dvířek, řídící jednotky a  příslušenství. Výměník kotle je izolován minerální vlnou a dvířka keramickou deskou, která chrání před tepelnými ztrátami při provozu kotle a případnému popálení obsluhy kotle. Přečtěte si více

Komfort obsluhy kotle TORET PELLET je na velmi vysoké úrovni. Obsluha je omezena na doplňování paliva a pravidelné odstraňování popela. Regulátor PLUM sleduje celý proces spalování (dostupné různé verze).

Komínový výstup - lze použít zadní a horní verzi.

TORET PELLET je vybaven nejlepším hořákem  na trhu - KIPI. Hořák KIPI je vybaven systémem plynulé regulace výkonu  kotle FUZZY LOGIC (regulátor PLUM), kruhovou komorou rotačního hořáku, ventilátorem a zapalovačem. Rotující komora zajišťuje, že se hořák  sám vyčistí i s  palivem nižší kvality.  Uživatel si s tímto nemusí dělat starosti!

Obsah pochází z webových stránek: www.kotle-witkowski.cz. Pravidelně sledujeme náš obsah, proto je nesmíte kopírovat bez našeho svolení, protože je zákonem zakázán.

Druhy paliv

Neusilujeme o to být nejlevnější na trhu! Nabízíme kvalitu a jistotu do budoucnosti!